• Tehotenstvo

    , Autor: sofi172

    Dobrý deň, vŕta mi v hlave otázka, či je možné otehotnieť cez oblečenie, príde mi to nemožné, avšak články na internete ma znepokojili. Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    na otehotnenie je potrebné, aby sa dostali živé spermie v určitom množstve do pošvy a krčka maternice. Či je to možné aj cez oblečenie neviem.