• infekcia

    Dobry den,
    pan doktor prosim Vas o radu.Je mozne aby oralny sex sposobil muzovy gastroenterologicke tazkosti?Moj manzel tvrdi,ze po tom ako on mne realizoval oralny sex,ma pocit nafuknutia,netravenia a pod.Vraj ja mam nejaku bakteriu,alebo asi nejaku taku floru co mu moze sposobovat tazkosti.Viem ze to znie zatial velmi divne.On ma aj problemy s prostatou(chronicka neinfekcna prostatitida),podla mna tieto obcasne exacerbacie ma kvoli tomu,ale on tvrdi ze aj minule to nanho prislo po oralnom sexe.Prosim Vas,je nieco taketo?Alebo existuje vobec taka bakteria co by mohla sposovat taketo tazkosti?Ja ziadne gynekolog.tazkosti nemam,ziadne vytoky ani nic podobne.Z oralnym sexom nemame ziadny problem,takze vyhovorka to nebude.Dakujem velmi za odpoved

    Dobrý deň,
    nikdy som o tom nepočul, baktérie, ktoré sa nachádzajú vpošve v žalúdku neprežijú, je tam vysoko kyslé prostredie, preto mi to príde zvláštne. Ak by to bol neprekonateľný pro¨blém, budete sa musieť tejto radosti vzdať.