• ascorutin

    Zdravím Pán Doktor.Mohla by som vediet Váš názor na používanie Ascorutinu v tehotenstve. Teraz som v 7/3 tehotenstva a mala so slabý ružový výtok , kt. trval asi deň.Zlakla som sa aby nešlo o potrat a hned som bola u lekára , spravil mi sono /v poriadku/ a napísal mi ascorutin. Lenže na letáku doma som čítala že sa nemá používat v tehotenstve a pri dojčení. Som teraz taka nesvoja a rada by som vedela aj Váš názor alebo nejaké vysvetlenie . Ďakujem veľmi pekne. A som rada že si nájdete čas a odpovedáte na všetky naše otázky. S pozdravom M

    Dobrý deň,
    ascorutín je vitamín C a rutín, obe látky sú vtehotnosti bezpečné, ale nepomáhajú. Ak Vám to napísal, užívajte, to nič s tým nepokazíte, ale ani nezachránite. Ja ho tiež občas dávam, aby sme všetci mali pocit. že liečime, ale ak sa má plod potratiť, tak to Ascorutin nezachráni.