• rada

    Dobry den pan doktor potrebovala by som poradit mam 54 rokov menstruaciu minully rok som mala kazdy druhy treti mesiac doktor mi dal proveru vtedy nastali moje problemy menstruacia sa zmenila ze ju mavam castejsi pred troma mesiacmi som ju mala po 15 dnoch doktor mi nasadil noretrisheron uzivala som ho mesiac potom dalsi mesiac v poriadku a teraz som dostala zasa za 15 dni moj problem je ale v tom ze 5.4 odchadzam do aciny co mam robit?Mam strach ze sa mi moze nieco stat lekar mi doporucil ascorutin uzivam nepomaha.Menstruacia je taka silnejsia Poradte mama cestovat? Je to zle alebo normalne v prechode este mam myom di 1,3 cm

    Dobrý deň,
    boli by vhodné tablety pre perimenopauzálne ženy, tieto tablety upravia menštruačný cyklus.
    Ak však nie je krvácanie sposobené hormonálne potom je potreba pátrať po príčine, ten myom mi príde malý, ale závisí na jeho umiestnení.