• Tehotenstvo 10tt

    Dobrý večer, chcela by som sa spýtať ohľadom problému s miernym krvácaním v 10tt.
    Spozorovala som spinenie, išla som na pohotovosť kde ma informovali že to nieje nič vážne že asi niejaka cievka, dali mi užívať duphaston.
    Ďalší deň som navštívila svojho gynekológa, ktorý mi k tomu pridal ascorutin 3x1 tbl. V správe je napísaná diagnóza ab imminens. Čítala som že býva prítomný hematóm čo mi v oboch prípadoch povedali že nieje, žiadne bolesti ani príznaky som nemala okrem toho spinenia
    Chcem sa spýtať či je to vážne alebo to bola len ta cievka.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    každé krvácanie v tehotnosti môže znamenať, že hrozí potrat, avšak väčšia časť tehotností po krvácaní pokračuje ďalej. Treba počkať ako sa situácia vyvinie, ak nie je plod zdravý, potratí sa.