• krv v moci

    Dobry den prajem Som v 12 tt a v moci mam bielkovinu a krv na 2-3 krížiky vyšetrovane heptaphanom. Mam informovat mojho gynekologa alebo navstivit urologa aj ked nemam ziadne ine tazkosti .Obcas ma pobolieva brusko a v aprili som mala missed abort podla hystologie mola hydatidosa. Momentalne uzivam duphaston. Co mi odporucate urobit?

    Dobrý deň,
    asi by bolo vhodné vyšetriť moč chemicky a kultivačne, najlepšie stredný prúd, alebo cievkovanú. Je možné, že máte asymptomatický zápal močových ciest, ale veľmi pravdepodobne ide iba o kontamináciu pri odbere.