• problemy po sexe

    , Autor: filipe

    dobry den, chcel by som sa opytat coho su priznaky ako krvacanie pri cikani ako mierna krv pritom a zvysena teplota. partnerke sa to objavilo den po pohlavnom styku. den predtym kedy to tiez bolo sme nic nepozorovali. pohlavny styk nemala vyse polroka. partnerka mala v minulosti zapal obliciek a mocovych ciest. sex bol nechraneny ale viem ze k ejakulacii nedoslo, bol aj oralny styk a som fajciar. ostatnu hygienu ako ruky a pohlavny ud som dodrzal, davam si na tom zalezat. dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    hemoragický zápal močového mechúra môže byť spôsobený infekciou močových ciest. Ak by sa opakovala krv v moči, je potrebné vyšetrenie u urológa.