• Polyp

    Dobrý deň, mala som podstúpiť HSK kvôli polypu . Zákrok som podstúpila, nikto mi nič k tomu nepovedal, ale v správe je napísané HSK polypoctemia + curettage c.uteri. Domnievam sa, že to bola aj kyretaž, pred zákrokom má uisťovali, že HSK je setrnejšia pri polype ako kyretaž . Neviem prečo mi ju robili. Najbližšia menstruacia by mi mala prísť v termíne po tomto zákroku alebo neskôr ? A kedy sa snažiť otehotnieť po tomto zákroku ? Ďakujem

    Dobrý deň,
    to sa musíte spýtať v nemocnici, kde Vám výkon robili, je možné, že sa nedarilo hysteroskopicky odstrániť polyp, pretože mal stopku niekde neprístupnú optike a preto sa pridala kyretáž, aby sa polyp kompletne odstránil.
    Menštruácia by mala prísť v termíne, ale bude slabšia, skoro žiadna, iba špinenie.