• Nuvaring

    Dobrý deň.Doktorka mi pred pol rokom predpísala Nuvaring pre neustále špinenie/do 14 dňa/.Špiním však stále každý mesiac aj keď mám krúžok zavedený už týždeň.Má to vôbec význam keď sa vlastne nič nezmenilo krúžok používať aj naďalej?A tiež sa chcem spýtať,môžu sa pri zavedenom Krúžku používať tabletky na vkladanie Gynocaps?Na letáku píšu nepoužívať v kombinácii s latexovou mech.ochranou,Tak neviem či aj Nuvaring neobsahuje okrem hormónov niečo podobné.Dala som si Maldion.Tam nič také na letáku napísané nie je.Nespravila som chybu?ďakujem.

    Dobrý deň,
    ak Vám to na špinenie nezaberá, je potrebné zmeniť liečbu. Je však možné, že príčina špinenia nie je hormonálna, potrebné je poriadne vyšetrenie na zistenie pravej príčiny.
    Gynocaps možete užívať.