• Meskanie

    Dobry den, mam taky problem.... pouzivam nuvaring uz skoro 2 a pol roka..vsetko bolo do teraz v poriadku ale minuly mesiac mi prisiel neskor menzes o jeden den...bola som u gynekologicky asi dva tyzdne po tom, robila mi sono a tehotenstvo vylucila....lenze tento mesiac mam ten isty problem...chcem sa spytat moze to byt antikoncepciou a tym ze ju uzivam uz relativne dlho?? antikoncepciu si davam podstivo ani sa mi nikdy nestalo zeby mi pri pohlavnom styku vypadla....takze som z toho trochu zmatena....poradte mi prosim vas... dakujem

    Dobrý deň,
    pokiaľ tomu dobre rozumiem, menštruácia Vám chodí o deň neskor - to je naprosto normálne a nemusíte to nijako riešiť, cyklus sa može meniť aj pri antikoncepcii, može sa postupne aj zoslabovať, až celkom stratiť.