• Slabé krvácanie

    Dobrý deň pán doktor, užívam dlho antikoncepciu Nuvarig, minulý mesiac som si odialila menzes,z dôvodu služobnej cesty, no išla som k lekárke,lebo som mala teploty,crp 133, vysie aj pečeňové hodnoty, nasadili mi biseptol, algifen a dostala som injekciu almiral a teraz je v krvi všetko ok, nasli mi zlcnikove kamene.. no naskytla sa mi dovolenka,tak som si chcela oddialiť menzes 2x po sebe ( viem,že to nie je štandard), v nedeľu som mala vybrať krúžok, no tuším v piatok mi začalo také slabé špinenie, potom slabé krvácanie... ja som si zaviedla v nedeľu,t.j. včera nový krúžok, no stále slabo spinin/ slabo krvacam.. neviem,či mám teraz krúžok vybrat a ísť na dovolenku s menzes,alebo ho ponechať..? Lekárku ma na dovolenke, neviem co robiť... posledný styk som mala 29.6. a tam som od bolesti brala len panadol... a ešte potrebujem radu 5.11. ma objednali na operáciu,teda vybratie tých zlcnikovych kameňov,koľko pred operáciou mam Nuvaring vysadiť? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    to je ťažká otázka, osobne by som skôr krúžok ponechal, pridajte si k liečbe celaskon a je možné, že špinenie ustane a dovolenku si užijete.
    Pred operáciou si vyberte krúžok mesiac pred zákrokom.