Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • chlapec

    Chcela by som sa spítat či 5ročny chlapec može ejakujovat. Kamaradkin syn sa tulil k 12ročnemu dievčatku a ošuchoval sa oneho ako mačiatko a hned nato prišiel za mamou ze mu niečo tečie z penisu bolo to biele a mi sme mysleli že je to hnis ale nebolo to bolestive ani červene a aj po stiahnutí predkožky sme nevideli nijakí zápal a nestažoval si ani pri pišaní a viac krat sa to už nezopakovalo. Dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Myslím si, že nie pretože sa ešte nvylučujú príslušné hormóny. Ak by sa jav opakoval, odporúčam vyšetrenie u lekára.