Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Cajik

    , Autor: Miriam28

    Dobry den ,chcela by som sa spytat ohladne tyzdnoveho novorodenca ci moze cajik,ak ano ze odkedy a aky by mohol ? Vopred dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!Má piť mlieko: buď materské, teda byť dojčené alebo umelé mlieko formulu