Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Sivost nad hornou perou

    , Autor: Lucula

    Dobrý deň pani doktorka,
    chcela by som Vás poprosiť o vysvetlenie dnes sme so 7 týždňovým syncekom boli na poradni a lekár mi povedal že sa mu zdá ze je nejaký sivy okolo úst teda hornej pery. Iba sa ma spýtal ci sa to zhoršuje keď plače... Ja som nič také nespozorovala a keď som sa spýtala o co by malo ísť lekár mi neodpovedal. Takže čo to znamená keď dieťatko sivie? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Mohlo by mať srdcovú vadu alebo ak je sivý v kľude nejaký problém s dýchaním. Alebo ak je umelo živený treba mať vyšetrenú vodu ak je zo studne, aby neobsahovala dusičnany.