Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Ako pomôcť??

    Dobrý deň .Prosím Vás o radu môj 30 mesačný syn je už dlhšiu dobu(asi 3 mesiace) plačlivý a nervozný, sťažuje sa na to, že ho bolia chodidlá.Niekedy sa budí na bolesť aj v noci.Cez deň sa pýta na ruky lebo ho bolia nohy.Keď sme boli pri lekárke urobili mu krvný obraz ktorý bol v poriadku a lekárka usudila,že to je s rastu a predpísasla Vigantol 1x2 kvapky nohy ho však bolia stále.Ako mu pomôcť aby ho to tak nebolelo a dokedy to bude trvať?Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Takéto intenzívne bolesti nôh by som ďalej vyšetrovala. Ortopedické vyšetrenie rtg vyšetrenie, možno neurologia a podobne.