Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Krvne výsledky

    , Autor: Nikaa1998

    Dobrý deň prajem môjmu 5 mesačnemu synčekovi brali krv . Chcem sa opýtať či tie výsledky sú v poriadku lebo mne sa nezdajú hlavne ta anémia a kvasinky pani doktorka to vôbec ďalej neriešila a ani mi nevysvetlila čo to vlastne znamena a teraz som v strese či to je v poriadku .
    Le 8,47
    Er 4,32
    Hb 114
    HTK 33
    TRC 425
    S 12,3%
    Ly 80%
    Eo 2,8 %
    Ba 0,1 %
    H-alfahem. strept. , Neisseria sp , ojed. kvasinkovite mikroorganizmy , ost. Kultiv. budu ( H , N )
    Záver : susp. dyspioza pri pomn. kvasinkek , rel. monocytoza ,rel. lymfocytoza , susp. sideropen . anemia

    Ďakujem krasne za odpoveď
    Pekný deň

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Výsledky sú v poriadku, chudokrvnosť nemá, kvasinky nie sú podľa tohto pomnožené.
    Z výsledkov sa nedajú robiť závery, keďže som dieťatko nevidela, viac z výsledkov neviem napísať.