Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Kašeľ a nachladnutie

    Dobrý deň, chcem sa poradiť. Moj synček má pol roka a už približne tri týždne pokašliava. Najskor to bol taký chrchľavý mokrý kašeľ, objavuje sa hlavne ráno a na večer, teraz je pre zmenu suchý dráždivý. Detská lekárka mu dala asi pred týždňom aj pol ambrobene, fenistil kvapky, garanose do nošteka a brufen sirup, ale moc mu to nepomáha. Na kontrole povedala, že má priedušky čisté, ale on má stále soplíky a tie mu stekajú a stále kašle, tak už neviem čo mu dať aby mu to prešlo. Možete mi s tým prosím poradiť? Ďakujem veľmi pekine.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Skúste sinupret 3x 8 kvapiek, čistiť nos libenarom, 3x denne nasivi soft. Ak to neprejde, znova konzultujtelekára.