Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Kojenie

    , Autor: NBi

    Dobrý deň,

    mám za sebou sekciu a začína sa mi tvoriť mlieko. Snažím sa kojit a odsavat. Počas tehotenstva sa mi odlomil kúsok zubu a neskôr ďalší kúsok toho istého. Boli má to len sem tam. Chcela som vedieť, či to môže mať nejaký nepriaznivý vplyv na bábätko cez mliečko. Hlavne ak tam bude hnis. Mám úzkosťou fóbiu so zubárov a musela by som byť pri ošetrení zubu uspata, tak preto sa pýtam. Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak ste zdravá, nemáte nikde hnisavé ložisko , tak sa neobávajte. Ak by bol v zube hnis, opuchli by ste a mali by ste intenzívne bolesti.