Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Spanok

    , Autor: Anettka

    Pekný den, moj syn ma 2 tyždne a od narodenia strašne so zebou šije, bojuje, a strasne sa myka,že velmi rozhodi rukami nohami ako keby sa zlakol je to v poriadku? a mame problem zo spankom myslim,že celkom plytky a dost tazko sa uspavame a ked zaspi aj po pol hod vydrži chvilu spat viete nam niečo poradit? dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Sú to normálne prejavy novorodenca.
    Spánok by však v tomto veku mal byť dlhý, novorodenec prespí takmer celý deň. otázkou je, či ak kojíte, nepijete kávu. To výrazne zhoršuje spánok