Poradňa mediátora

Na vaše otázky odpovedá JUDr. Martin Biskupič.

  • Rodičovsky príspevok a nástup do jasiel

    , Autor: HerbaBianca

    Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať.Mala budúci týždeň nastupuje do jasiel.Ja nastupujem do práca až v druhej polovici septembra alebo začiatkom októbra.Musim podať zrušenie rodičovského príspevku keď malá nastúpi do jasiel alebo stačí predtým než nastupim do práce a budem mať z práce zmluvu.
    Dakujem

    Odpovedá: JUDr. Martin Biskupič

    Dobrý deň, z dôvodu, že mediácia je mimosúdne riešenie právnych sporov a Vaša otázka pod túto kategóriu nespadá, odporúčame obrátiť sa na Úrad práce sociálnych vecí a rodiny, kde Vám túto informáciu podajú.