Poradňa mediátora

Na vaše otázky odpovedá JUDr. Martin Biskupič.

  • Koupe bytu Kosice

    , Autor: Olka

    Dobry den,dekuji velmi pekne za Vasi odpoved. Jeste se zeptam,poradil byste mi,jake naklady by nas cca cekali,v pripade,ze bychom se rozhodli nahlasit developera ke konkurzu?Event.nemate kontakt na pravnika,ktery se zabyva primo konkurzami?Jeste jednou dekuji.

    Odpovedá: JUDr. Martin Biskupič

    Dobrý deň, napíšte mi prosím súkromnú správu na mediator@martinbiskupic.sk