• Anopyrin v tehotenstve

    Dobrý deň pán doktor, aktuálne som v 16 TT, od 14 TT mam v rámci prevencie preeklampsie nastavený anopyrin 150 mg, doposiaľ som si len aplikovala fraxiparine 0,3 ml kvôli vrodenému trombofilnym stavu. Chcem sa opýtať, aktuálne mnou beží ľahká viroza, teplota bola len do 37,6 a nádcha, mozem aj v tomto stave užívať v tehotnosti anopyrin?

    Dobrý deň, áno, pokračujte v užívaní Anopyrinu 150mg 1 tabletka denne až do ukončeného 34. týždňa tehotenstva podľa odporúčaní.