• Tvrdnutie brucha

    Dobrý deň, som v 25tt a už druhú noc mi tvrdne brucho. Mam ho ako loptu. Dnes som bola na poradni kde som to spomenula. Doktor skontroloval krcok ktorý je 3,2cm a povedal ze je to ok. Ale malé je už dole hlavou zevraj nachystané. Je ten krcok v poriadku? Nie je to skoro aby bolo už nachystané??

    Dobrý deň, celkom nerozumiem tomu, ako môže byť plod v 25. týždni tehotenstva nachystaný na pôrod. Krčok máte dostatočne dlhý. Pri nejasnostiach sa nebojte pýtať Vášho obvodného gynekológa.