• Kŕčové žily

    Dobrý deň, prosím Vás momentálne som 29+3 tt a na vonkajších rodidlach mám hrozné kŕčové žily. Ľavu stranu mám asi 3 krát väčšiu ako pravú. Beriem utrogestan a magnézium. Všade čítam že detralex sa môže aj v tehotenstve, no môj gynekológ povedal že musím len vydržať a že mi nič nemôže odporučiť. Ako je to teda. Prosím vás ak by sa ten detralex mohol užívať viete mi odporučiť nejaké dávkovanie. Ďakujem veľmi pekne.

    Dobrý deň, Detralex sa môže užívať aj počas tehotenstva, ak je na to dôvod. Väčšinou sa užívajú 2 tabletky denne, či už naraz alebo rozdelené do dvoch dávok.