• Bolest

    Dobry den , pan doktor chcem sa opytat ci je normalne v 34tt pocitovat celodenne bolestive tvrdnutie bruska . Magnosolv mi neuvolnuje uzivam 3denne . V podbrusi pocitujem tlak , bolest krizov a celych noh. Neda sa mi spat ani chodit. Musis sa premahat aby som normalne fungovala pocas dna. Pohyby citim niekedy slabsie niekedy silnejsie . Spinenie nemam iba bezny tehotensky vytok. Su to tie falosne kontrakcie?

    Dobrý deň, príčin častého tvrdnutia môže byť viacero. Takto to však neviem objektívne zhodnotiť. Odsledujte si to. Ak však bolesti pretrvávajú aj napriek užívaniu magnézia, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení objektívne zhodnotí stav a určí ďalší postup.