• Viki21

    Dobrý deň mám takú otázočku som v 6tt a mám vaginálny výtok ale je to skôr taký biely výtok môže to niečo znamenať alebo ublížiť bábätku. Ďakujem za odpoveď pán doktor

    Dobrý deň, výtoky sú v tehotenstve pomerne časté. Nie každý výtok je patologický. Na zárodok to vplyv nemá. Nemusíte sa obávať. Odsledujte si to.