• Kŕče v podbrušku

    , Autor: Mischa

    Dobrý deň pán doktor, prosím vás mám taký problém, som v 34.tt a posledné dni sa mi stáva že keď dlhšie ležím buď na pravej alebo ľavej strane, chytím ako keby kŕče do podbruška, hlavne keď sa idem otočiť na druhú stranu, a aj v noci sa mi to robí. Poradňu mám až 16.5., pohyby stále cítim, len je to dosť nepríjemné. Ďakujem za váš názor

    Dobrý deň, aj keď to nie je nič nezvyčajné, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Skúste si nasadiť alebo v prípade, že už užívate tabletky magnézia, zvýšiť dávku, napríklad 3x1 alebo 3x2 tabletky na deň. V prípade pretrvávania ťažkostí ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.