• Pichnutie

    , Autor: Florencia 5

    Dobrý pán doktor dnes som bola na malej prechádzke začalo ma silno ostro akoby ihlou pichať v podbrušku na pravej strane kde je bábätko po chvíli pár sekundách som si ľahla a prestalo to. Neviem či sa mám obávať alebo to súvisí s rastom maternice som 8 týždeň? Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, občasné pichanie po stranách podbruška, ako aj v pošve súvisí s naťahovaním väzov závesného aparátu maternice pri zväčšujúcej sa maternici, ktorá sa Vám zväčšuje každým dňom. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.