• Silné pichnutie v pravom podbrušku pri kychnuti

    Dobrý deň chcem sa ešte spýtať som v 20 tt a teraz som si veľmi kychla a zapichalo má v pravom podbrušku veľmi silno až taký kŕč chcem sa spýtať či je dôvod na obavy. Ešte ma bolí brucho tak len chcem vedieť či sa môže niečo stať?

    Dobrý deň, pri kýchnutí je to normálne. Platí to, čo som Vám písal už niekoľkokrát. Nemôžete sa až tak prehnane sledovať. Kýchnete si počas tehotenstva ešte niekoľkokrát. Odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.