• Stagnácia váhy

    , Autor: Diana33#

    Dobrý deň
    Chcem sa opýtať. Som v 27 týždni tehotenstva. Pri poslednej poradni som pribrala 5kg (24 týždeň) o týždeň mám ďalšiu poradňu no vôbec som nepribrala za posledný mesiac
    . Celkový prírastok na váhe doposiaľ mam 12kg.
    Chuť do jedla mám a teda sa stravujem normálne. Je to normálne že mi takto zastagnovala váha

    Dobrý deň, áno, je to v poriadku. Ak ste doposiaľ pribrali 12 kg, je to v poriadku. Dôležité je, či rastie plod a či nie je prítomné zaostávanie v raste. Ak boli výsledky všetkých vyšetrení a nálezy v poriadku, môžete byť kľudná. Prírastok hmotnosti nemusí byť symetrický. Je to individuálne u každej ženy.