• Choroba

    , Autor: Viera1009

    Dobry den,pan doktor. Uz vyse tyzdna som chora. Hrdlo,nadcha.....Teplotu nemam,ani som nemala. Antigeny negativne.Som v 39 tyzdni. Nemoze to babatku ublizit? Liecim sa iba homeopatikami. Vdaka.

    Dobrý deň, v tomto týždni tehotenstva to na plod zásadný negatívny vplyv nebude mať. Kľudne si môžete dať aj Paralen, každých 6 až 8 hodín. Dostupné sú tiež voľnopredajné pastilky na hrdlo. Užívať môžete Hedelix, či Mucosolvan, krátkodobo aj Solmucol. Dôležitý je dostatočný pitný režim, aspoň 2 - 3 litre tekutín denne. Navýšiť môžete dávky vitamínu C, D. V prípade, že užívate tehotenské vitamíny to však potrebné nie je. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.