• Zohnutie

    Chcem sa spytat dnes som robila taky ukon potrebovala som si natriet konecnik ako mam hemeroidy a dosť silné lebo velmi krvacaju tak som sa postavila proti zrkadlu zadkom a chrbtom a aby som si videla konečník tak som sa predklonila a pomedzi nohy som mala hlavu bola som predklonena a pozerala som sa do zrkadla a natrela sa akoze celkom akrobaticky kusok ale zial inak som to nevedela lebo vzdy som sa natrela inde a nepomahalo to manzel nie je doma tak ja len ci sa nemohlo nieco stat? Alebo či je dôvod na obavy viem že tehotenstvo nie je choroba ale iste úkony sa neodporúčajú som 23 tt. Dúfam že som to opísala dosť presne chcem len vedieť či som mohla niečo spôsobiť alebo môžem by v kľude ? Po Tom úkone ma zapichalo v bruchu ale už je všetko ok

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, platí to, čo som Vám už písal. Ak budete pokojnejšia, vyhnite sa podobným úkonom. Hemoroidy sa dajú ošetriť a natrieť aj “naslepo”.