• Zohybanie podrepy

    Chcem sa ešte radšej ubezpečiť dnes som robila v záhrade dosť som sa zohybala v stoji a aj dosť som musela spraviť podrepov som 15+2 tt a dosť rýchlo som sa zadychala a aj som cítila bruško že ma tlačí chcem sa len spýtať či som mohla nejako dieťaťu ublížiť alebo sa nemusím obávať lebo nezvyknem mať takúto aktivitu tak len preto sa pýtam ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, tehotenstvo nie je choroba, ani postihnutie. Navyše ste ešte v týždni tehotenstva, kedy viete vykonávať prakticky všetky činnosti. Sú ženy, ktoré chodia pravidlene do posilňovne až do 39. týždňa tehotenstva. Nemusíte sa obávať, tehotenstvu ste neublížili.