• Orgazmus v 25 tyzdni

    , Autor: Lieska10

    Dobry den,chcela by som sa spytat,ci orgazmus pri normalnej tehotnosti (nie rizikovej) moze byt babatku nebezpecny. Pre istotu sa sexualne obmedzujeme ale skusili sme uspokojenie inou formou ako pohlavnym stykom ale aj tak citim mierny diskomfort v podbrusku. Nie je to bolest len taky diskomfort. Krvacanie,ani tvrdnutie bruska nemam. Je to v poriadku? Dakujem

    Dobrý deň, existuje veľa mýtov, či názorov na orgazmus v tehotenstve. Ak sa jedná o fyziologické tehotenstvo, bez komplikácií, pohlavný styk, či orgazmus nemá na tehotenstvo vplyv.