• Duphaston 29tt

    , Autor: Mary993

    Zacla som krvacat v 29tt, na pohotovosti mi predpisali duphaston na udrzanie tehotenstava a ukludnenie maternici, no vsade pisu ze v tretom trimestri sa nesmie uzivat... Je nebezpeční na uzivanie od 29-32tt, az o dva tyzdne mam poradnu, Pijem 3x 1tabletku... Citim sa lepsie od ako ho uzivam, nemam take tvrdnutie brucha ani bolesti podbruska uz nemam...

    Dobrý deň, Duphaston môžete užívať až do 34. týždňa tehotenstva. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne tehotenskú pohotovosť.