• Krce v žalúdku

    , Autor: Mimka128

    Dobrý deň. Pan doktor, som v 10tt . Mam rizikovú tehotnosť ( 2 maternice, jedno MA a dcerka narodená predčasne v 34tt) užívam duohaston a anopirin. Pred 2 dnami som velmi dlho chodila s malou vonku a cítila som v žalúdku pnutie. Po magneziu sa mu uľavilo Včera som mala veľmi nízky tlak, veľa som zvracala, po zvracani mi zostali krce v žalúdku. Dosť silné, občas vystrelovali do chrbta. Pila som len minerálku, colu. Užila som paralen q magnezium. V noci som si dala hylak. Teraz ráno už je to lepšie, nemám krce , ani bolesti, len celkovo som unavená. Nekrvacam ani nespinim. Mohlo to babatku uškodiť? Mala by som ísť pre istotu na kontrolné sono? Ďakujem vopred

    Dobrý deň, príčin kŕčov v žalúdku mohlo byť viacero. Ak ste nič nejedla, mohli byť kŕče spôsobené aj hladom. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Nemyslím si však, že by to malo mať nejaký vplyv na tehotenstvo, obzvlášť nie v 10. týždni. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to. Pri ťažkostiach, bolestiach, krvácaní, či nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.