• Nedari sami otehotniet

    , Autor: Nezlomna87

    Pekny vecer prajem s byvalim partnerom mam dve deti prve ma 15 rokov druhe ma 10 rokov no s byvalim priatelom uz niesom nakolko mam vztach pomaly 2 roky a vobec nemame chraneny styk tak neviem gde moze byt chyba kazdy mesiac cakam zesa mito podari a nic sa nedeje prosim vas dajte mi radu gde moze byt chyba mam priblizne 22dnovi ciklus mam nepravydelny ciklus mozno preto nemozem ostat tehotna uz som zufala poprosim vas o radu Dakujem

    Dobrý deň, príčin, prečo sa Vám nedarí otehotnieť môže byť viacero. Ak máte nechránený pohlavný styk aspoň 2 krát týždenne a aj napriek tomu sa Vám nedarí otehotnieť, odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám urobí potrebné vyšetrenia. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, ani okolnosti, vek, ... preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Vhodné je myslieť aj na vyšetrenie partnerovho spermiogramu.