• 26tt a skrátený krčok

    , Autor: 7lucia77

    Dobrý deň, som v 26tt, hrdlo 0,5 cm, cervikometria 26 mm s naznačeným funnelingom tvaru V. Mám trochu tvrdnutie bruška a jemne balenie krížov mohli by ste mi prosím povedať vášnázor? Bojím sa .. chcem aby babätko vydržalo čo najdlhšie. Ďakujem

    Dobrý deň, predpokladám, že ste hospitalizovaná. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, ani výsledky vyšetrení, či nasadenú alebo už absolvovanú liečbu, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.