• Stipanie na konci mocenia

    , Autor: Dia18

    Poslednú Menštruáciu som mala 24.8 od 5.10 tri pozitívne testy , chute , bolest prsníkov …V noci som sa zobudila močiť , na konci mocenia má strašne palilo , spozorovala som opäť hnedy výtok ,, dnes ráno to iste na konci mocenia má pali už menej ale pridružil sa až krvavo hnedy výtok …

    Dobrý deň, s najväčšou pravdepodobnosťou ste tehotná a spomínaný hnedý výtok môže byť spôsobený tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Pre jednoznačné potvrdenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa. Čo sa týka štípania pri močení, jedná sa pravdepodobne o zápal močových ciest. V skorom štádiu tehotenstva však nie je vhodná antibiotická liečba. Odporúčam dostatočný pitný režim, aspoň dva litre tekutín denne, môžete si zaliať urologický čaj a užívať vitamín C a D a čo sa týka tehotenstva, tak aj kyselinu listovú.