• Zrážanlivost krvi

    , Autor: jaja117

    Dobry den pan doktor, predsa len este jedna otazka. Odmalička som mala pri krvných odberoch zvýšené teombocyty občasne som si davala aspirin jednu tabletku napr pred letom.
    Bola som tehotna isla na UPT rok 2020 vtedy holo tehotenstvo okej. Otehotnela som juni 2022 a spontánny potrat v aprili 2022 som mala odbery kde boli teombocyty v norme. Teraz som 4+5tt tehotenstva je dovod na obavy? Mam si dat aspirin aj teraz preventivne ? Pripadne vydrzi plodik do najbližší odberov v 6tt? Mam velky strach aby sa to nezopakovalo. Dakujem za odpoved :)

    Dobrý deň, ak ste mali hematologický nález, je vhodné o tom informovať obvodného gynekológa alebo priamo navštíviť hematológa, ktorý sa Vám bude vedieť k hematologickému nálezu najobjektívnejšie vyjadriť.