• Pichavá bolesť v podbrušku

    , Autor: anita88

    Zdravím pán Dr., aktuálne som v 37. tt. Včera, 31.eho augusta, som bola na poradni a môj gynekológ povedal, že je všetko ok, len jazva po 1. sekcii je dosť tenká a asi opäť budem mať plánovanú sekciu. Od dneska rána cítim pichavú bolesť v podbrušku, cca. 2-3 cm nad jazvou. Bolesti mám pri chôdzi, keď sa pohybujem alebo keď sa chcem otočiť v posteli, v klude (bez pohybu) necítim nič. Bolesti neprejdu ani po odpočívaní. Pohyby bábätka cítim. Môže pichať takto jazva (rodila som pred dvoma rokmi)?
    Ďalšiu poradňu mám 5.eho septembra, mám počkať, alebo radšej ísť piatok na vyšetrenie?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, takto sa k stavu nedá bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností je vhodné navštíviť zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť aj skôr, ako podľa pôvodného plánu.