• 31tt a pocit, že je dieťatko nízko

    , Autor: Nataly1

    Dobrý deň prajem.

    Chcela by som sa opýtať. Som v 31tt tehotenstva, na poradňu som mala ísť 23.8 no moja gynekologička je PN a najbližšiu poradňu mi presunula na 6.9. Posledné 2 dni som si začala všímať, akoby sa mi malý (bruško) posunulo nižšie. Jeho pohyby začínam cítiť dosť nízko, ako začína ochlpenie (neviem to lepšie opísať), asi mi tam tlači s hlavičkou (naposledy bol otočený hlavou dole). Niekedy cítim aj tlak v podbrušku. Chcela by som sa Vás opýtať, či nemôže ísť o skrátený krčok alebo predčasný pôrod. Odporučili by ste mi návštevu zastupujúceho gynekológa alebo pohotovosti? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, bez vyšetrenia sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Samozrejme, pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne zastupujúceho gynekológa.