• Meškajúc menstruacia pocas dojčenia

    , Autor: Sabzel

    Dobry den,
    Som 5 mesiacov po porode. Menzes som dostala hned po šestonedelí. Opakoval sa mi s 2 týždennými prestávkami. (3x) a teraz je to uz 53 dni od posledneho menzesu. Plne dojčím aj v noci. Robila som si test prvy bol negativny o par dni neskor bol pozitívny. Nasledne na tom som si pocas niekoľkých dni robila testy a uz boli vzdy negatívne aj dnes rano. Dokopy ich bolo aj 9 negatívnych testov. Neviem co si mam o tom mysliet. Mozem byt tehotna?

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku môžete byť tehotná. Pre jednoznačné potvrdenie, či vylúčenie tehotenstve navštívte Vášho obvodného gynekológa.