• Zodac a helicid

    , Autor: Nunka17

    Dobrý deň, prosím vás môžem v tehotenstve, momentálne 5tt užívať súčasne helicid a zodac? Takisto daosin pre histaminovu intoleranciu? Vopred Ďakujem

    Dobrý deň, Zodac aj Helicid užívať môžete. Čo sa týka užívania Daosinu v tehotenstve, to tiež nie je vylúčené, nakoľko sa liek nevstrebáva z čreva a nedostáva sa do krvného obehu. Počas tehotenstva však dochádza k prirodzenému nárastu hladiny enzýmu DAO v tele a preto dochádza k zmierneniu či úplnému vymiznutiu príznakov histamínovej intolerancie.