• Akcia srdiečka v 1.trimestri

    , Autor: laura207

    Dobry den pan Dr.,
    na prvej kontrole v tehotenstve(9tt+1) som sa zial dozvedela smutnu spravu. Plod sa udajne prestal vyvíjať a vyvin sa zastavil v 7+6tt. Akciu srdiecka Dr.nezaznamenala.
    Bola som o par dni na kontrole, srdiecko nebilo. Nasledoval kyret.
    Myslite ze to srdiecko mu bilo do toho tyzdna 7+6?
    alebo vôbec ani len nenabehlo?
    lebo Dr. mi nevedela povedat...kedze skôr ako v tom 9tt som na ultrazvuku nebola kedze som nemala ziadne tazkosti.

    dakujem.

    Dobrý deň, áno, s najväčšou pravdepodobnosťou bola akcia srdca prítomná do času, kedy sa plod vyvíjal a zväčšoval.