• Voda

    , Autor: 28Katuška89

    Dobrý večer pán doktor...som v 11tt a chcela by som sa opýtať či zlá voda má vplyv na bábätko....pred včerom som si kúpil dojčenskú vodu Drobček a po to čo som s nej vypila niekoľko pohárov mi bolo celý deň zle.Mala som akoby pokazený žalúdok s nej...Chutila ináč ale myslela som že to je pre to že som pred tým zjedla mentolovy cukrík....ale nebolo to tým....záruku má ešte rok....teraz sa bojím či to môže mať vplyv na malinke..... Ďakujem

    Dobrý deň, ak nedochádza ku hnačkám a nevoľnosti, ktorá by Vás mohlo dehydratovať, myslím si, že sa nemusíte obávať. Odsledujte si to.