• Bolesti pravej strany brucha

    , Autor: Anka15

    Dobru vecer prajem, prosim vas, uz par dni mam bolesti na celej pravej strany bruška- boku, ktora vrcholí najma v oblasti podbruška. Ak som v pokoji je to ok, ako náhle vykonam nejaky pohyb bolest je neznesitelna. Tiez nemozem na tejto strane spat lebo potom je bolest intenzivna. Babatko je ulozene priecne pravdepodobne z dovodu placenty praevia centralis. Moze to byt sposobene tou placentou, alebo aktualnou polohou babatka ci rozpinanim.maternice? Je potrebne navstivit lekara alebo je tento stav v poriadku? Za odpoved dakujem. S pozdravom

    Dobrý deň, bez vyšetrenia je veľmi ťažké sa bližšie objektívne vyjadriť. Príčin ťažkostí môže byť viacero. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.