• Orgazmus na začiatku tehotenstva

    , Autor: Lucia7933

    Dobry den,

    mam otazku. Prvy krat od kedy som tehotna som mala orgazmus (doteraz sme to neskusali) bolo to bez akéhokoľvek vniknutia dnu.
    Som práve na zaciatku 6.tt
    Po asi 2 hod.ked som isla na wc som zbadala ze zo mna vytiekla mensia zrazenina krvi asi tak 1cm v priemere. Velmi som sa zlakla co to mohlo byt, uz som si myslela ze je koniec...
    Ze to je spontanny potrat.
    Nastastie nic uz zo mna nevytieklo, ani spinenie..nic
    Bolesti tiez ziadne neboli, ani niesu.
    Samozrejme uz nebudeme nic skusat pokym Dr. na prvej prehliadke nepovie ze je vsetko OK.

    Co to mohlo byt?

    Dobrý deň, špinenie do 16. týždňa tehotenstva je najčastejšie spôsobené tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Je to pomerne časté. Mohlo dôjsť k uvoľneniu zrazeniny aj vplyvom podráždenia tkanív. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsleduje si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.