• Tehotnost

    , Autor: Majduska

    Dobry den meska mi menstruacia ale mam nepravidelný ccyklus niekedy aj 40 dni poslednú menštruáciu som mala 27.oktobra ak by som bola tehotna v kolkatom týždni som?

    Dobrý deň, pri meškaní menštruácie si môžete realizovať tehotenský test, prípadne pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa. Za predpokladu nepravidelného menstruačného cyklu je zbytočné špekulovať o týždni tehotenstva, keď ešte nemáte tehotenstvo ani potvrdené.