• Bolest v okolí podbruška

    , Autor: Seky4

    Dobrý deň, som v 29tt, včera večer má ako keby začalo pobolievat v podbrušku niekde smerom k vaječniku pravemu, nie je to strašná bolesť len taký ako keby tlak ako keď má človek svalovku prípadne sa mu sval ako keby naťahoval, keď sedím len divný pocit, ale keď sa postavím a vyrovnám vtedy ten tlak zvýši, poprípade ak dviham pravú nohu, včera začali aj trochu pobolievat kríze, môžem to byť z toho?

    Dobrý deň, každým dňom dochádza k zväčšovaniu maternice, čo má vplyv na naťahovanie väzov závesného aparátu maternice, na predné svaly brušné a celkovo na chrbticu, držanie tela, chôdzu, ... Odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.